فعالیت 6500 گروه جهادی در کشور

[ad_1]

فعالیت 6500 گروه جهادی در کشورپول‌نیوز  معاون فرهنگی و اجتماعی بسیج سازندگی کشور گفت: طی هفده سال گذشته بیش از 120 پروژه در عرصه مرمت، بازسازی، احداث و زیباسازی توسط بسیج سازندگی انجام‌شده است.

فرشاد عالی امروز در حاشیه بازدید از طرح اقتصاد مقاومتی سپاه پاسداران استان البرز، اظهار کرد: بسیج سازندگی البرز طی سالهای گذشته در حوزه خدمات رسانی به اقشار محروم و اشتغالزایی به خوبی عمل کرده است. اقدامات مذکور با بهره گیری از شبکه عظیم بسیج صورت گرفته ایت.

وی افزود:  بسیج سازندگی تعامل برای دستیابی به اهداف خود به ویژه موضوع خدمات رسانی به مستضعفان با ارگان‌های مختلف به خوبی تعامل داشته است.

عالی با اشاره به اینکه طی هفده سال گذشته بیش از 120 پروژه در عرصه مرمت، بازسازی، احداث و زیباسازی توسط بسیج سازندگی انجام‌شده است، گفت: بسیج سازندگی به‌منظور خدمت‌رسانی به 320 منطقه آسیب‌پذیر و حاشیه‌نشین در شهرهای کوچک و بزرگ کشور اجرای طرحی به نام طرح کرامت را در دستور کار دارد.

وی، تعامل دستگاه‌های اجرایی کشور با بسیج سازندگی را مهم ارزیابی کرد و گفت: شش هزار و 500 گروه جهادی به‌صورت یک شبکه منسجم و هدایت‌شده در کشور مشغول فعالیت هستند که این مهم قابلیت ارتقا دارد زیرا بسیج سازندگی در راستای آبادانی شهرها بدون هیچ چشم‌داشتی کار می‌کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی بسیج سازندگی کشور با اشاره به تعامل 18 دستگاه اجرایی کشور با بسیج سازندگی، گفت: بسیج سازندگی سالانه عملیات آبخیزداری در 500 هزار هکتار از اراضی کشور را انجام می‌دهد.

عالی با اشاره به اینکه بسیج سازندگی، سال گذشته واکسیناسیون 15 میلیون قطعه طیور بومی را در 12 استان کشور طی سه روز انجام داد، گفت: این مهم رکوردی بی‌نظیر برای بسیج سازندگی محسوب می‌شود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *