طرح نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان (نماد) در اصفهان اجرایی می‌شود

[ad_1]

اجرای طرح نماد در اصفهانبه گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاري میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان ستاد پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان با حضور اعضا تشکیل جلسه داد.

در این جلسه که با هدف و موضوع طرح و بررسی طرح ملی نماد در دادگستری مرکز استان تشکیل شد احمد خسروی وفا رییس کل دادگستری استان این طرح را که به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه تهیه شده است، بسیار ارزشمند و اثرگذار در حوزه مراقبت و پیشگیری از آسیب‌های رفتاری و اجتماعی دانش آموزان دانست.

وی بیان کرد: توجه و تربیت و آموزش صحیح نسل آینده ساز جامعه همواره از دغدغه‌های مسؤولان بوده و تاکنون اقدامات خوبی نیز صورت پذیرفته است.

خسروی گفت: ولیکن بنا به ضرورت و شرایط متغیر جوامع و تهدیداتی که در کمین افراد به خصوص دانش آموزان می‌باشد معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه اجرای این طرح ملی را در دستور کار خود قرار داده است.

این مقام قضایی افزود: در این طرح با توجه ویژه به رفتار‌های تهدید کننده دانش آموزان به منظور تربیت نسل رشد یافته و با فرهنگ و به دور از هر گونه آسیب و تهدید با همکاری ۱۲ ارگان و نهاد دولتی اقدامات لازم در جهت اجرای آن بعمل خواهد آمد.

رئیس ستاد پیشگیری استان اصفهان با اشاره به اینکه این شورا به عنوان بازوی سیاست و محور اصلی اجرای این طرح عمل خواهد کرد گفت: مفاد این سند و نحوه اجرای آن به تمامی ارگان‌ها و سازمان‌های امضاکننده ابلاغ خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *