باشگاه پرسپولیس زیر ذره بین آلمان

[ad_1]

پول‌نیوز – “مارسل ایزاکو ویتز” و “یورن اشلیم” ممیزان آلمانی کنفدراسیون فوتبال آسیا روز سه‌شنبه در محل دفتر مرکزی باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کردند تا ضمن بررسی تشکیلات و چارت اداری باشگاه، اسناد و مدارک مختلف را مورد ممیزی قرار بدهند.

مواردی همچون مسایل مالی باشگاه، نحوه پوشش دهی هواداران و منافع حاصل از آن به همراه بررسی شرایط آکادمی فوتبال باشگاه و پرونده‌های حقوقی مرتبط به باشگاه مورد بررسی قرار گرفت.

نمایندگان AFC در جریان این ممیزی نسبت به پیشرفت باشگاه در بخش‌های مختلف و دستیابی به استانداردهای بالاتر را مورد اشاره قرار دادند. آنها نظرات و پیشنهادهایی را برای توسعه بیشتر مطرح کردند.

یکی از مسائلی که بیشتر مورد توجه آنها قرار گرفت، شفافیت و نظم بیشتر در بخش مالی و همچنین اقدامات و سازماندهی صورت گرفته در بخش آکادمی فوتبال بود. آنها پس از ارائه توضیحات مسوولان آکادمی فوتبال باشگاه و همچنین ارائه برنامه‌های تمرینی و تست‌های انجام شده، نسبتا به اقدام‌های صورت گرفته از رشد انجام شده ابراز رضایت کردند و خواستار ادامه این روند و توسعه بیشتر شدند. با این تاکید که در بعضی موارد با شرایطی بهتر از انتظارات روبرو شده‌اند.

آنها در ادامه برنامه کاری خود، فردا پنجشنبه از ورزشگاه شهید کاظمی دیدن خواهند کرد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *