بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ایران خودرو

[ad_1]

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، در دیدار اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو که بعدازظهر امروز – سه شنبه- صورت گرفت، ابتدا گزارشی از فعالیت ها، اقدامات و دستاوردهای ایران خودرو در سال‌های اخیر ارائه شد.

در ادامه هاشم یکه زارع، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو توضیحاتی پیرامون عملکرد این گروه صنعتی و برنامه‌های آینده آن ارائه کرد و گفت: ایران خودرو در سال‌های اخیر حرکت به سوی خودروساز واقعی شدن با تکیه بر توان داخلی و استفاده از دستاوردهای جهانی در این صنعت را در دستور کار قرار داده است، چرا که اعتقاد داریم زمانی خودروساز هستیم که تمامی مراحل تولید یک خودرو از طراحی اولیه تا خدمات پس از فروش را در سطوح قابل قبول جهانی انجام دهیم.

 سپس عزیز اکبریان، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال، صنعت خودروسازی را یکی از شاخص‌های تحقق شعار امسال برشمرد و گفت: خودروسازی به عنوان صنعت مادر در کشورهای مختلف شناخته شده است و پیشرفت این صنعت، قطعا باعث پیشرفت سایر صنایع خواهد شد.

در ادامه این دیدار، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس سوالات و موارد مورد نظر خود را با مدیران گروه صنعتی ایران خودرو مطرح کرده و سپس با حضور در مرکز تحقیقات، در جریان آخرین اقدامات و دستاوردهای این خودروسازی در خصوص توسعه محصولات قرار گرفتند.

بازدید از سالن‌ها و خطوط تولید آخرین بخش از برنامه‌های اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در روز حضور در گروه صنعتی ایران خودرو بود.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *