از 40 سال فعالیت‌ مستمر حجت‌الاسلام قرائتی در رسانه ملی تقدیر شد

[ad_1]

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌ها نشست توسعه و تحول مدیران مراکز استانی صدا و سیما با عنوان «مدیریت کارآمد، رسانه روزآمد» به میزبانی مشهد مقدس در حال برگزاری است.

 

از 40 سال فعالیت‌ مستمر حجت‌الاسلام قرائتی در رسانه ملی تقدیر شد
حجت الاسلام قرائتی که میهمان این نشست بود طی سخنانی فعالیت شبکه‌های استانی را در سراسر کشور بسیار مهم و با ارزش خواند و گفت: با تولیدات جذاب و کوتاه باید معارف اسلامی و به خصوص قرآن را به خوبی به نوجوان و جوانان معرفی کرد.

وی با تفسیر بخش‌های مختلفی از قرآن کریم از مدیران کل صدا و سیما خواست تا با استفاده از ساختار‌های مختلف به خصوص نمایشی به زبان محلی آثار جذاب قرآنی تولید نمایند.

در پایان این نشست و با حضور دکتر علی دارابی معاون امور استان‌های صدا و سیما، از ۴۰ سال فعالیت‌های مستمر حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی در رسانه ملی تقدیر شد.

دکتر دارابی بعد از اهدای لوح تقدیر این نشست به حجت‌الاسلام قرائتی، در سخنانی با اشاره به تداوم چندین دهه برنامه درس‌هایی از قرآن با حضور این استاد برجسته کلام وحی در تلویزیون، وی را الگویی برای روحانیون جوان در توجه به معارف بلند قرآن کریم دانست.

گفتنی است: حجت الاسلام والمسلمین قرائتی از ماه‌های نخست بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به بیان نکات اخلاقی فردی و اجتماعی که از قرآن و روایات برداشت شده می‌پردازد.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *